aboutus
Linia produkcyjna

Suzhou CHO Electric ma swoją siedzibę w Suzhou w Chinach.Została założona w 2014 roku i od 7 lat zajmuje się rozwojem i sprzedażą odkurzaczy.Firma przyjmuje strategię zorientowaną na rynek, aby zapewnić, że plany rozwoju produktów mogą sprawić, że produkty będą dobrze dostosowane do rynku globalnego. Przez lata projektowania i wiodących w branży badań, napędzamy rynek rozwiązań dla domu, aby stać się bardziej wrażliwym i przyjemnym.Budujemy świat, który uczyni Twój dom przyjemniejszym i szczęśliwszym oraz stworzy nowy styl życia.

Mamy dwie fabryki i 9 linii produkcyjnych, obejmuje 12000 metrów kwadratowych, ponad 1,5 miliona sztuk rocznie.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
Factory Building Production Line 2 Production Line 1
OEM / ODM

Dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości produktów o wyjątkowej wydajności i trwałości oraz profesjonalnej i dobrej obsłudze, mamy dobre relacje biznesowe z wieloma klientami na całym świecie.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
Our ODM/OEM Customers
R & D

Wierzymy, że bezprzewodowe będą przyszłością odkurzaczy i stopniowo zastąpią tradycyjne odkurzacze przewodowe.Dlatego zainwestowaliśmy dużo środków w badania i rozwój, aby opracować nowe bezprzewodowe odkurzacze.W ostatnich latach przyjęliśmy wiele patentów na produkty na całym świecie.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
Product Pantents CERTIFICATES
Szczegóły kontaktu