aboutus

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: 300~350
Coroczne wyprzedaże: >80000000
Rok założenia: 2014
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Suzhou CHO Electric Appliance zostało założone w marcu 2014 r. I znajduje się w Taiping Town w dystrykcie Xiangcheng, Suzhou City, gdzie jest bardzo wygodne w transporcie, 10 minut do północnego dworca kolejowego Suzhou i 1 godzinę na lotnisko Wuxi lub lotnisko Szanghaj Hongqiao, oraz posiada certyfikat ISO w sierpniu 2014 oraz nazwę „Krajowe przedsiębiorstwa high-tech” w październiku 2018 roku.
Nasza firma posiada dwa warsztaty, zajmuje powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych i posiada 8 linii montażowych z około 200 pracownikami, roczna zdolność produkcyjna to 2 000 000 sztuk odkurzaczy.Mamy 5 doświadczonych inżynierów konstrukcji, 8 inżynierów jakości, którzy wszyscy pracowali w tej branży od ponad 10 lat.
Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odkurzaczy DC, teraz mamy różne typy poręcznych odkurzaczy DC, z normalnym silnikiem lub silnikiem BLDC.Na te produkty posiadamy patent na wynalazek i projekt.Również te produkty przeszły certyfikaty GS, CE, EMC, LVD, ROHS, REACH, PAHS, ERP itp.
Z wiarą w „tworzenie większej wartości dla klienta”, zapewniamy doskonałe produkty i profesjonalną obsługę klientom na całym świecie. „Stabilna jakość, konkurencyjna cena, krótki czas dostawy” jest zawsze naszym celem, zawsze dołożymy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty o najlepszej wydajności kosztowej.
Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie długiej i przyjaznej współpracy opartej na obopólnych korzyściach i zapraszamy do przyłączenia się do nas!

Historia

Firma CHO powstała w 2014 roku i byliśmy świadkami szybkiego rozwoju CHO w ciągu ostatnich kilku lat.Firma ma obecnie roczną zdolność produkcyjną przekraczającą 1,5 miliona sztuk i roczną sprzedaż przekraczającą 80 milionów dolarów amerykańskich.Ponad 90% produktów jest eksportowanych do Ameryki Północnej, Europy Zachodniej, Azji Wschodniej i innych krajów.

Nasz zespół

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, większość z nas posiada solidne doświadczenie w branży odkurzaczy.

Chiny Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. profil firmy 1

Szczegóły kontaktu